Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Kontakt

 • NIP: 667-171-90-52
 • E-mail:biuro@telkom-serwis.com
 • Telefon63-277-17-87 (serwis)
  690-000-330 (kom.)
  881-77-33-57 (sklep)
 • Godziny działania sklepupon-pt 9.00 - 18.00, soboty 9.00 - 14.00

Ankieta

Gdzie kupujecie telefony?

 • U operatora
 • Sklepy internetowe
 • Na aukcjach - Allegro, eBay itp.
 • Z drugiej ręki
 • Sklepy RTV
 • Własny import np. z Chin
 • Inne

Bestsellery

» Regulamin

Regulamin

1. Prosimy o podanie dokładnych danych tele/adresowych podczas aktywacji konta w sklepie, jest to warunkiem do poprawnego przeprowadzenia transakcji. 

2. Po złożeniu zamówienia prosimy zaznaczyć formę zapłaty za towar. 

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, jednakże zamówienia złożone po godzinie 15 oraz w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane następnego dnia pracy. 

4. Wszystkie ceny podane na stronie są cenami wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. 

5. Wartość zamówienia wzrasta o koszt przesyłki. Zamówione towary dostarczamy za pomoc? Poczty Polskiej lub Poczty Kurierskiej. 

6. W przypadku, jeśli preferują Państwo inną firmę transportową to proszę o tym poinformować. 

7. Możemy na życzenie klienta wystawił za zakupiony towar fakturę VAT, która będzie dostarczona do Klienta wraz z zamawianymi towarami. 

8. Jeśli adres wysyłki jest inny niż podany w danych na stronie prosimy go podać zaraz po zakupie w komentarzach. Nie odpowiadamy za wysyłki wysłane na błędne adresy. 

9. Jeżeli w wyjątkowych sytuacjach sprzedawca nie będzie mógł wykonać dostawy towaru zamówionego przez Państwa, zaproponujemy zwrot wpłaconej kwoty lub dostarczenie towaru o podobnych parametrach. 

10. Wysyłane przez nas przedmioty są zapakowane w twarde kartonowe pudełka, folie powietrzne lub powietrzne koperty, co do minimum zmniejsza ryzyko uszkodzenia towaru w trakcie transportu. 

11. Po otrzymaniu przesyłki, klient jest zobowiązany do sprawdzenia jej zawartość w obecności pracownika poczty będą firmy kurierskiej. Jeżeli zawartość nie zgadza się z zamówieniem, należy sporządzić odpowiedni protokół w obecności w/w pracownika z jego podpisem. Nie rozpatrujemy reklamacji w przypadku braku takiego protokołu. 

12. Nie bierzemy odpowiedzialności za zaginięcie przesyłki z winy poczty. Wyjątek stanowią przesyłki ubezpieczone (szczegóły punkt 14) 

13.Realizacja zamówień odbywa się po prawidłowym wypełnieniu przez Klienta formularza rejestracyjnego na naszej stronie. 

14.Na wyraźne prośbę kupującego, każdą przesyłkę możemy wysłać jako wartościowa. Koszt takiej przesyłki ponosi klient i jest uzgadniany indywidualnie wg aktualnego cennika firmy transportowej. 

15. W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów na stronie, klient płaci za przesyłkę tylko raz. 

16. Składając zamówienie w naszym sklepie godzisz się na warunki tego regulaminu. 

Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl